تماس تلفنی از طریق اینترنت

زمان مطالعه :2 دقیقه
تماس اینترنتی

تماس اینترنتی

تماس تلفنی از طریق اینترنت موضوع بحث ما در این بخش مقاله است و در ادامه به آن می پردازیم .

امروزه با پیشرفت تکنولوژی و سیستم های جدید که در زمینه ارتباط برقرار کردن به صورت تماس صوتی و تصویری از طریق اینترنت برقرار میشود . به موبایل یا تلفن ثابت نیز میتوان از طریق اینترنت ارتباط حاصل کرد .

به چند روش مختلف این ارتباط ( برقراری تماس اینترنتی ) صورت میگیرد

 

1 . داشتن یک تلفن ویپ اختصاصی : ویپ بر بستر اینترنت خدمات ارائه می دهد و در این صورت تماس ها از طریق ویپ به راحتی با اینترنت گرفته میشود .

2 . روش های مختلف تماس اینترنتی با تلفن ویپ ( آتا ، آی پی ، تلفن اینترنتی ) :
آتا تماس با استفاده از تلفن آدابتور این ارتباط شکل میگیرد ، که روش استفاده آن وصل کردن آتا به منبع ارتباط اینترنتی تان و وصل نمودن آن ها به تلفن آنالوگ میباشد .
آی پی این نوع تلفن در ویپ وجود دارند و برقراری ارتباطات را با پشتیبانی از پروتکل سیپ امکان پذیر میکند .
در تلفن های اینترنتی دیگر احتیاج به مکان و سخت افزار و تجهیزات مورد نظر نمیباشد . زیرا تماس ها بربستر اینترنت شکل میگیرند .

3 . استفاده از تلفن مجازی در جایگزین تلفن اینترنتی : کیفیت تلفن اینترنتی به سرعت اینترنت بستگی دارد که در تلفن مجازی این عامل وجود ندارد و وصل شدن به اینترنت مطرح نیست .

4 . تماس گرفتن به روش اینترنتی رایگان : با این روش می توانید به صورت رایگان و کیفیت مناسب با استفاده از پیام رسان ها تماس برقرار کنید .

5 . استفاده تلفن مجازی رایگان : در این روش تماس ها به صورت رایگان انجام می شود و به نوعی در کم کردن هزینه ها به شما کمک کرده .

با توجه به وجود سایت های مختلف تماس به روش اینترنتی و به صورت رایگان انجام میگیرد تماس ها و ارتباطات به راحتی شکل میگیرد . که این تماس ها میتواند داخلی باشد یا بین المللی

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.