چگونه مشکل عدم دریافت تماس برروی دستگاه تلفن را برطرف کنیم ؟

زمان مطالعه :3 دقیقه

در این قسمت از مقاله می خواهیم به موضوع چگونه مشکل عدم دریافت تماس برروی دستگاه تلفن را برطرف کنیم ؟ بپردازیم برای اطلاع بیشتر با آس تل همراه باشید .

یک مشکل مهم عدم دریافت تماس ورودی می باشد . که گاها این مشکل برای تلفن های ثابت و همچنین تلفن های همراه و اندروید رخ می دهد . در زمان رخ دادن مشکل تماسی که با تلفن شما گرفته می شود صفحه ی تلفن آن را نمایش نمی دهد . یعنی با تلفن تماس برقرار شده اما چیزی برروی صفحه نمی باشد . که باید در چنین مواقعی نوار نوتیفیکیشن را به سمت پایین کشیده تماس دیده می شود .

 

امروزه پیشرفت های زیادی در زمینه تلفن ها و گوشی های همراه دیده می شود . و همین امر باعث شده گوشی های تلفن با داشتن امکانات مختلف در کسب و کارها یک وسیله ی مهم به شمار برود . از طریق گوشی های همراه می توان به عکاسی کردن ، دسترسی به اینترنت ، ارتباط برقرار کردن صوتی و تصویری و در تلفن های ثابت می توان ارتباط برقرار کردن ، انجام کنفرانس صوتی و تصویری و حل مشکلات دیگر پرداخت .

 

پس نتیجه میگیریم چه تلفن همراه چه تلفن ثابت علاوه بر اهمیت زیاد در دنیای شخصی و خانوادگی در محیط کار نیز بسیار قابل اهمیت و موثر می باشد . و امروزه یک راه مهم ارتباطی شناخته می شود .

قبل از امتحان کردن راه های مختلف می توانید اول از هرچیزی تلفن خود را یکبار روشن و خاموش کرده تا اگر یک مشکل معمولی و سطحی بوده باشد حل شود . که در غیر این صورت باید از قسمت تنظیمات به حل این مشکل پرداخت .

 

حل مشکل عدم نشان دادن تماس ها برروی صفحه :

در قدم اول به تنظیمات تلفن همراه بروید و به قسمت Apps/Application  Manager رفته و سپس All apps را انتخاب نمایید . حال باید برروی صفحه ای که باز شده در قسمت بالای صفحه نگاه بیندازید و گزینه ی ۳ نقطه در گوشه ی صفحه را بزنید . در این قسمت گزینه ی Reset App Preferences را کلیک نموده .

نکته :

در صورت پیدا نکردن قسمت های ذکر شده از طریق روش زیر بروید .
Settings
System
Reset Options
Reset App Preferences

این مراحل باعث حل شدن مشکل برای گوشی های اندروید می باشد .

برای حل شدن مشکل و نشان دادن تماس ورودی از بخش زیر استفاده نمایید . در این مرحله نیز ابتدا به تنظیمات گوشی خود رفته Apps/Application  Manager را بزنید .

قسمت بعدی باید گزینه ی  Advanced را از پایین صفحه انتخاب کرده و کلیک کنید . حال در صفحه منوی باز شده است که باید Special App Access از بین گزینه ها انتخاب نمایید .

سپس از لیست بعدی گزینه ی Display Over Other Apps انتخاب نمایید . بعد از انتخاب نمودن این گزینه باید برروی برنامه ی Phone بزنید .

بعد از آن گزینه Allow Display Over Other Apps را فعال نموده . با انجام این مراحل عدم نمایش تماس ورودی حل شده است .

این روش ها برای انجام هر چه سریعتر حل مشکل تماس های ورودی می باشد ‌.که آس تل این موارد را در اختیار کاربران برای راحت تر انجام شدن مشکلات شان در نظر گرفته است . جهت اطلاعات بیشتر می توانید با کارمندان آس تل در تماس باشید .

 

برای تهیه ی خط اینترنتی و داشتن محصولات مد نظر نیز می توانید با رفتن به صفحات آس تل با مشاور شرکت آس تل ارتباط برقرار کرده و نیاز خود را برطرف سازید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.