چگونگی فروش خط تلفن ثابت

زمان مطالعه :5 دقیقه

چگونگی فروش خط تلفن ثابت عنوان این بخش از مقاله ی آس تل است که به طور کامل به آن پرداخته ایم .

معرفی بستر های فروش خط تلفن ثابت :

1 ) وبسایت دیوار : دیوار یک اپلیکیشن و سایت جهت خرید و فروش عمومی می باشد.

2 ) وبسایت رند و با سرچ در گوگل سایت ها دیگر را هم میتوانید بیابید

3 ) وبسایت شیپور : شیپور نیز همانند دیوار یک اپلیکیشن و سایت نیازمندی می باشد.

4 ) فروش به سرویس دهندگان خطوط مخابراتی مانند تل سی و سایر شرکت های راه اندازی این خطوط

فروش خطوط تلفن ثابت :

فروش خط تلفن ثابت : این عمل با داشتن یک راهنما و انجام تمامی مواردی که ذکر میشود میتواند به شما کمک کند تا در کوتاه مدت خط ثابت خود را به فروش برسانید .

پس به دقت به موارد ذکر شده باید توجه نمود و در انجام آن ها به ترتیب زیر عمل کرد تا نتیجه ی دلخواه را داشته باشید .

 

موارد مهم در فروش شماره های ثابت :

1. برای فروش خطوط ثابت خود قبل از هرچیزی باید قیمت مناسبی را وضع کنید زیرا این مورد یکی از موارد مهم در فروش است . ذکر نمودن این موضوع مبنی بر این نیست که خطوط خود را ارزان به فروش برسانید هرچند قیمت کم و ارزان نیز در خرید مشتری باعث شک و شبه هایی میشود و قیمت بالا نیز باعث صرف نظر نمودن خریدار میشود پس باید یک قیمت مناسب و بر اساس منطق را درج کنید .

2. اکثر افراد به دنبال شماره های آسان و رند می باشند و حتی برای خرید اینترنتی خطوط نیز این واژه را جستجو میکنند پس برای فروش خطوط ثابت اگر شماره ی رند دارید حتما آن را ذکر نمایید و باید بدانید که در سایت رند امکان قرار گرفتن شماره شما در یک طبقه از انواع شماره های رند قرار بگیرد و شما امکان این عمل که تا پنج شماره رند برای تلفن خود انتخاب نمایید موجود است . پس استفاده نمودن از این مورد نیز صرفا یک امتیاز محسوب میشود و اگر این مورد را استفاده نکنید در فروش شما هیچ مشکل یا کمبودی نمیباشد .

3. مورد بعدی که یک مورد مهم بشمار میرود نمایش صحیح سیم کارت در سایت می باشد و این عمل اگر به درستی انجام گیرد به شما در فروش خطوط بسیار کمک می کند پس در نحوه ی نمایش و طرز صحیح نوشتن بسیار باید دقت نمود

4. مورد چهارم در تعداد بازید ها و دیده شدن خطوط تلفن ثابت در سایت کمک زیادی میکند به طوری که میتوان به جرات گفت فروش را دو چندان میکند این عمل ویژه کردن شماره تلفن ثابت می باشد در صفحات مربوط به سایت که ورود می کنید ویژه بودن خطوطی که انجام گرفته شده در ابتدای صفحه مشخص است پس این عمل باعث دیدن و قرار گرفتن شماره ها در ابتدای سایت بوده . در این خصوص نیز باید بدانید که سه دسته یا سطح وی آی پی ، سه ستاره ، تک ستاره در ویژه کردن شماره ها وجود دارد .

5 . انجام بروز رسانی در سایت در زمان درست و به موقع نیز در فروش تاثیر زیادی دارد چرا که با بروز رسانی آگهی خریداران خطوط از وجود شماره های شما اطلاع پیدا میکنند
همچنین باید بدانید که بروز رسانی باعث میشود زمانی که افراد در صفحات در جستجو خطوط هستند شماره های شما برای آن ها نمایش داده میشود
انجام بروز رسانی در سایت رند هر تلفن ثابت در طول 24 ساعت فقط یکبار میتواند بروزرسانی شود (رایگان است این عمل ). اما با خرید سرویس های مربوطه چند بار بروزرسانی با قیمت های مناسب در سایت میتوانید داشته باشید .

 

6 . با انجام روش های مختلف برای تبلیغات که اثر گذاری زیادی نیز دارد خطوط خود را بفروش برسانید  .
این تبلیغات نیز درج شماره تلفن ثابت در ویترین صفحه خانه و یا نمایش بنر در صفحات مرتبط با جستجوی شماره هستند.

فروش خط تلفن ثابت

موارد موثر در فروش خطوط را به ترتیب و با دقت مطالعه نموده و در پیاده سازی آن نیز با دقت عمل نمایید . هدف آس تل از این مقاله کمک به هرچه سریعتر در فروش خطوط شما کاربران گرامی بوده است .

به دنبال این امر در صورت انجام مدرن سازی و پیشرفته تر کردن محیط کار و داشتن امکانات در شآن کسب و کارتان می توانید به سایت آس تل مراجعه نموده و بعد از مشاوره ی کامل و رایگان با کارمندان آس تل محصول مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید . شرکت آس تل در تلاش است تا همیشه بهترین نوع محصولات را بر اساس نیاز مشتریانش را به آن ها ارائه دهد .

جهت خرید خط تلفن اینترنتی نیز میتوانید به سایت آس تل مراجعه کنید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.