معرفی بهترین مارک های تلفن ویپ

زمان مطالعه :3 دقیقه
تلفن ویپ

تلفن ویپ

این مقاله در خصوص معرفی بهترین مارک های تلفن ویپ میباشد .

با روی کار آمدن سیستم پیشرفته ویپ استفاده از آن نیز در کشورها زیاد شده است .
تلفن های ویپ از نظر ظاهری و امکانات بسیار پیشرفته تر است .
شرکت های زیادی تلاش میکنند که با ظاهر و کیفیت مناسب این تلفن ها را ارائه دهند .

تلفن ویپ در انواع مارک های متفاوت وجود دارد که در ادامه به معرفی آن ها میپردازیم .

هرچند ما باید در خرید تلفن ویپ با توجه به نیاز مدل تلفن را انتخاب کنیم ، اما در انتخاب مارک در این مقاله به شما کمک میکنیم‌ تا انتخاب درستی داشته باشید .

معرفی مارک های تلفن ویپ :

1 . تلفن ویپ تصویری سیسکو :

این تلفن صفحه بزرگ نمایش و لمسی را داراست . که برای ارتباط تصویری و کنفرانس های تصویری بسیار مناسب بوده ، علاوه بر تصویر نمایش بزرگ با کیفیت این تلفن حافظه داخلی 8 گیگ میباشد .

مشاغلی که تماس تصویری در آن ها زیاد است میتوانند از این تلفن ها استفاده کنند ، این تلفن از راه بلوتوث نیز میتوان ارتباط گرفت .

2 . تلفن آی پی پلیکام VVX500 :

این تلفن با کیفیت صدای عالی ( HD ) داشتن یک صفحه لمسی عملکرد قابل قبولی دارد . همچنین از 12 اکانت سیپ برخوردار است . این نوع تلفن برای مدیریتی مناسب است ، مزیت های فراوان آن از جمله قابلیت گسترش و انجام تماس صوتی مطلوب را دارد .

3 . تلفن پلیکام VVX600 :

این تلفن بی سیم نیست یکی از بهترین تلفن ها در بازار میباشد ، که امکان برقراری چند کار همزمان باهم را انجام می دهد . صدای تلفن پلیکام نیز HD است ، و برای انجام کنفرانس های صوتی بسیار مناسب است . 16 خط را میتواند اداره کند یک صفحه بزرگ نمایشی دارد .

4 . تلفن آی پی Yealink :

این تلفن مناسب مشاغل کوچک و یا مشاغل تازه کار میباشد . زیرا هزینه آن کمتر است . اما امکانات زیادی دارد که همین‌ امر باعث افزایش فروش زیاد آن در بازار میباشد . کیفیت صدای آن مناسب و استفاده از برق آن کم میباشد ‌اما فقط میتواند به یک خط متصل شود .

5 . تلفن آی پی بی سیم :

این تلفن در ظاهری عادی و کوچک شبیه به تلفن های قدیمی است . اما ویژگی های پیشرفته ای را داراست . کیفیت صدای آن بسیار مناسب (HD ) است . این گوشی بی سیم میتواند 3 تماس همزمان را مدیریت کند .

6 . تلفن آی پی گرند استریم :

این نوع تلفن از صفحه رنگی نمایش با کیفیتی برخوردار است . که این امکان را به شما می دهد تا 12خط و 6 اکانت سیپ را مدیریت کنید . برای کنفراس بسیار مناسب است زیرا کنفرانس ها را 5 طرفه نیز میتواند برقرار کند ، و برای مشاغلی که فقط احتیاج به تماس های گروهی با کیفیت دارند مناسب است .

7 . تلفن Yealink :

این تلفن باعث رضایت مندی تمامی مشتریانش است زیرا کیفیت بالایی تماس صوتی دارد ، همچنین میتواند 16 خط را اداره کند صفحه نمایش مناسب این تلفن که با 4/3 اینچ است ‌.

8 . تلفن ویدیویی سیسکو :

این تلفن مناسب مشاغلی که برای ارتباط گرفتن تماس های ویدیویی نیاز دارند است ، کیفیت صدا و تصویر آن بسیار مناسب میباشد ‌. که برای کنفرانس ها مطلوب است صفحه نمایش ان بزرگ و 5 اینچی است .

9 . تلفن سیسکو SPA525G2 :

این گوشی بسیار با کیفیت و مقاوم میباشد ، مزیت های آن پشتیبانی کردن از 5 خط است . کیفیت صدا و تماس صوتی آن قابل قبول بوده دارای wifi داخلی است .

10 . تلفن آی پی پلیکام VX310 :

اگر به دنبال تلفنی مناسب از نظر قیمت هستید این تلفن بسیار مناسب و کم قیمت است . کیفیت صدای آن فوق العاده و قادر است تا 6 اکانت را پشتیبانی کند . صفحه نمایش آن بزرگ اما رنگی نیست و یاد آور موجود در این تلفن میتواند برای قرارهای کاری و مهم استفاده شود .

معرفی چند تلفن ویپ با مارک های عالی به طوری که بتوانید در انتخاب تلفن خود به درستی تصمیم بگیرید را برای شما بازگو کردیم .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.