نحوه ی راه اندازی سیستم دور کاری تلفنی برای شرکت ها

زمان مطالعه :4 دقیقه
تلفن دور کاری

با استفاده از سیستم تلفن voip در هر جایی میتوانید کار کنید.

با توجه به گسترش تکنولوژی ، میتوان گفت کسب و کارها دیگر به مکان و زمان محدود نیستن شما میتوانید در هر ساعتی و هر مکانی باید کار کنند تا از رقبا باز نمانند.

و با توجه به گسترش اینترنت و دستگاه های مدرن ، اکثر سرویس ها روی بستر وب و اینترنت ارائه می شود و همچنین برخی از برنامه همانند برنامه های حسابداری یا بررسی کسب و کار به صورت دور کاری قابلیت اجرا دارند و تنها موردی که برای اجرای دور کاری می ماند استفاده از خط تلفن شهری و داخلی های مجموعه (سانترال) می باشد. که با راه اندازی سیستم ویپ میتوانید این مشکل را به صورت کامل برطرف نمایید.

دور کاری

نحوه ی راه اندازی سیستم تلفنی voip

برای راه اندازی سیستم ویپ نیاز به تجهیزات دارید این تجهیزات اعم از سرور ، مودم ، میکروتیک ، اینترنت و آی پی استاتیک می باشد.

نرم افزار مرکز تماس ویپ بر روی سرور نصب می شود و امکانات نرم افزاری مثل ایجاد داخلی ، صف تماس ، تلفن گویا ، ضبط مکالمات و امکان تماس ورودی و خروجی را فراهم میکند. که می بایست سرور به مودم وصل شده و از طریق میکروتیک درخواست های شبکه را جهت ارسال و دریافت تماس را مدیریت کند همچنین وجود اینترنت و آی پی استاتیک جهت استفاده دورکاری مورد نیاز می باشد.

در واقع نرم افزار های استفاده از ویپ به عنوان یک دسترسی ریموت یا وی پی ان برای اتصال به خطوط شرکت می باشند.

به این سرویس که باعث ایجاد و استفاد از تلفن ها روی بستر اینترنت می شود تلفن اینترنتی می گویند.

مزایا و خدمات ویپ برای دور کاری چیست؟

کارمندان میتوانند داخلی ارائه شده توسط سیستم مرکز تماس را روی گوشی خود رجیستر کنند تا تماس ورودی و خروجی در خارج از مکان دفتر داشته باشند.

امکان گزارشگیری ، امکان انتقال مکالمه ، امکان ضبط مکالمه ، تنظیم ساعت کاری برای تماس ورودی و خروجی ، امکان اتصال به سی آر ام و سایر برنامه های داخلی مجموعه

دور کاری در چه زمانی میتواند به ما کمک کند؟

پس از شیوع بیماری کرونا و بیماریهای واگیردار تعداد افراد زیادی از مجموعه ها نیاز به استراحت و مراقبت دارند و از این رو میتوان گفت بیش از 30 درصد نیروهای مجموعه امکان حضور در شرکت را ندارند و به کمک خدمات تلفنی ویپ میتوانند دور کاری انجام دهند.

خدمات دور کاری

موارد امنیتی در این سرویس چگونه تامین می شود؟

سوالی که شاید برای شما پیش بیاد میتواند این باشد که آیا این سیستم ها قابل هک هستند؟

بله ، اما راهکار هایی برای ایجاد امنیت می باشد شما میتوانید از فایروال های sbc استفاده کنید همچنین میتوانید محدودیت هایی دسترسی آی پی به کمک میکروتیک ایجاد کنید تا افراد با آی پی و دسترسی مشخصی به سرور ویپ دسترسی داشته باشند و افرادی که خارج از این شبکه و دسترسی باشند امکان اتصال به سیستم و ایجاد تماس ورودی و خروجی را نداشته باشند.

آیا امکان استفاده از خدمات تماس تلفنی روی اپلیکیشن و سیستم ها اختصاصی مجموعه می باشد؟

بله با استفاده از api و مستندات مرکز تماس میتوانید استفاده از خدمات را در هر بستری ایجاد نمایید و روی اپلیکیشن های اختصاصی یا وب سایت های اختصاصی مجموعه امکان ایجاد تماس ورودی و خروجی را ایجاد نمایید.

ما در مجموعه آس تل با ایجاد بستر دور کاری تلفنی میتوانیم به رشد و کار شما کمک کنیم.

جهت مشاوره میتوانید با شماره های ما تماس بگیرید.

 

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.