نمایندگی سانترال پاناسونیک

زمان مطالعه :4 دقیقه

نمایندگی سانترال پاناسونیک موضوع عنوان این بخش از مقاله ی آس تل می باشد جهت دریافت اطلاع بیشتر از این عنوان با ما همرا باشید .

تعریف کلی سانترال پاناسونیک :

نمایندگی سانترال پاناسونیک در ارائه خدمات به طور تخصصی و به بهترین نحوه ی ممکن عمل میکند در واقع جلب رضایت مشتریان بسیار برای نمایندگی پر اهمیت میباشد .سانترال پاناسونیک در واقع به یک دستگاه مخابراتی می گویند که در مجموعه های ‌کاری جهت بهبود ارتباط با مشتری و کیفیت بهبود در خدمات راه اندازی میشود .
نمایندگی ها در جهت فروش سرویس ها و نصب آن و یا تعمیر سرویس ها می باشند پس اگر زمانی که سرویسی تهیه کرده باشید به نمایندگی احتیاج دارید .

سرویس های ارائه دهنده نمایندگی کدام اند ؟

1. نصب و راه اندازی سیستم جهت ضبط کردن مکالمات

2. نصب و راه اندازی منشی تلفنی خودکار

3. سیستم کنفرانس

4. راه اندازی انتقال تماس

5. فکس اینترنتی

6. نصب سیستم صف انتظار

7. نظر سنجی ها

8. توانایی انجام لینک کردن چند دستگاه با یکدیگر

و…

نمایندگی در استان ها :

نمایندگی سانترال پاناسونیک در استان تهران و کرج :

متقاضیانی که احتیاج به هر یک از عوامل ذکر شده در خصوص با (فروش، نصب، راه‌اندازی و تعمیرات سانترال پاناسونیک)می توانند از طریق تماس با نمایندگی سانترال پاناسونیک درخواست خود را انجام دهند . پس مشتریان با انجام تماس درخواست خود مبنی بر نیاز به سرویس‌های فروش و یا تعمیرات سانترال را ثبت کنند .
اما زمانی که به صورت حضوری نتوانید مراجعه کنید چه اتفاقی می افتد ؟ در این صورت کارشناسان مربوطه در نمایندگی سانترال پاناسونیک خود را به محل مورد نظر در تهران و کرج رسانده و خدمات مربوطه را انجام می دهند که این عمل در مدت کوتاهی صورت میگیرد .

نمایندگی سانترال پاناسونیک در استان های دیگر و یا شهرستان ها :

مشتریانی که در استان های دیگر حضور دارند می‌توانند با یک تماس به نمایندگی خدمات مربوطه را درخواست نمایند که این مورد نیز در زمان کوتاه با حضور افراد نمایندگی در استان ها انجام می گیرد .

ویژگی و یا مزایای مهم ؛

مزیت های استفاده نمودن از سیستم سانترال پاناسونیک به شرح زیر میباشد :

وصل نمودن چند خط تلفن با یک دستگاه

عدم نیاز به دستگاه های زیاد

مقرون به صرفه

نگه داشتن چند تماس در پشت خط

و….
هر سازمانی که بخواهد سیستمی را در محیط کار خود راه اندازی نماید باید به سراغ خدمات فروش و نصب سانترال برود و همچنین هر مجموعه ای که از این سیستم ها استفاده میکند برای نگهداری و یا ارتقا سطح به نمایندگی احتیاج دارد علاوه بر آن در تعمیرات سیستم ها نیز این نیاز دیده میشودنمایندگی سانترال پاناسونیک

سانترال ها :

سانترال های پر ظرفیت :

در نصب سانترال های پر ظرفیت که اکثرا برای ادارات و کارخانه ها و یا شرکت ها بکار میرود میتوان خدمات پیشرفته ای دید انعطاف پذیری بالا نیز یکی از قابلیت های مهم سانترال پر ظرفیت میباشد و هزینه ها را نیز تا مقدار زیاد کاهش می دهد و امکانات مهم و فراوانی برای مجموعه فراهم می آورد .

نصب سانترال های کم ظرفیت : همانطور که از اسم آن مشخص است یک سیستم کم ظرفیت است که در مجموعه های کوچکتر و کسب و کارهای کوچک راه اندازی میشود اما این موضوع به این معنی نمیباشد که قابلیت های آن محدود است با این سانترال نیز هزینه ها کاهش می یابند و همچنین در عملکرد و کارایی نیز فوق العاده است .

اگر به دنبال پیشرفته تر کردن محیط کار و داشتن امکانات در شآن کسب و کارتان می باشید می توانید به سایت آس تل مراجعه نموده و بعد از مشاوره ی کامل محصول مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید . شرکت آس تل در تلاش است تا همیشه بهترین نوع محصولات را بر اساس نیاز مشتریان به آن ها ارائه دهد .

جهت خرید خط تلفن اینترنتی  و یا تلفن اینترنتی میتوانید به سایت آس تل مراجعه کنید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.