خدمات سیپ ترانک

زمان مطالعه :4 دقیقه
خدمات سیپ ترانک

این مقاله در خصوص توضیح عنوان خدمات سیپ ترانک میباشد که در این بخش سعی شده است تمامی موارد مهم ذکر شود . جهت اطلاع بیشتر با آس تل همراه باشید .

با پیشرفت تکنولوژی و مدرن شدن محیط های کسب و کار بیشتر شرکت ها به دنبال داشتن امکانات و قابلیت های زیاد در حیطه کاری خود میباشند .

خدمات سیپ ترانک

Sip ترانک :

سیپ ترانک در واقع به عنوان یک پروتل ارتباطی از مبدا که همان شرکت سرویس دهنده است تا مقصد که همان سرویس گیرنده میباشد وظیفه دارد تا ارتباطات تلفنی را برقرار نمایید .

این سرویس دارای مزایای فراوان است و امکانات و کارایی زیادی در کسب و کارها دارد که در این مقاله به آن ها اشاره شده است برای اطلاع از این موارد ما را همراهی کنید .

همانطور که میدانید تلفن یک راه مهم ارتباطی است و امروزه بیشتر ارتباطات از طریق تلفن صورت میگیرد پس برای کسب کار هر نوع امکان مدرن که از راه تلفن می باشد و کار ها را آسان و راحت تر با هزینه کم انجام می دهد بسیار مهم است .
خطوط سیپ ترانک باعث سریع تر برقرار شدن ارتباطات تلفنی و همچنین آسانی انها می شود .

برای شفاف تر شدن موضوع و مورد فهم تر شدن آن به صورت تفکیک سیپ ترانک می رویم .

سیپ: سیپ یک پروتکل در جهت برقراری مکالمه بر بستر شبکه میباشد وظیفه اصلی ان در خصوص ارتباطات تلفنی و مدیریت مکالمات است.
سیپ ها یک پروتکل پر اهمیت در خصوص انتقال دادن صدها بر بستر شبکه هستند.

ترانک: ترانک به معنی یک ارتباط است زمانی که بیشتر از یک مکالمه از یک خط داشته باشید .این خطوط ترانک می باشد که برای این نوع ارتباط استفاده می شود.

خدمات سیپ ترانک را در ادامه برسی خواهیم کرد تا با قابلیت ها و خدمات این سرویس اشنا شوید .

مزیت های خطوط سیپ ترانک:

۱.مقدور به صرفه بودن ؛ با خطوط سیپ ترانک دیگر احتیاجی به سیم کشی و هزینه های سخت افزاری و راه اندازی آن ها دیگر پرداخت نمی شود.
همان طور did هزینه کمتری نسبت به خطوط قدیمی دارد .

۲.مقایس پذیری اسان ؛ به این معنی است که زمانی جابجایی در شرکت صورت بگیرد. با این خطوط به اسانی از مکانی به مکان دیگر انتقال داد و هیچ مشکلی در این انتقال رخ ندهد .

۳.داشتن شماره به تعداد دلخواه ؛در یک کسب کار میتوانید با داشتن قابلیت سیپ ترانک تعداد زیادی خط برای خود بگیری و از آن استفاده کنید.
۴.نصب راحت و آسان ؛ همان طور که میدانید خطوط سیپ ترانک احتیاج به سیم کشی و یا هیچ نوع سخت افزاری را ندارد. پس این امر نصب این خطوط را آسان و راحت کرده است و زمان گیر نیست و همین امر که یک مزیت مهم به شمار می رود باعث شده که اکثر کسب و کارها توجه ویژه به این سرویس داشته باشد.

۵.برقراری ارتباطات سریع و اسان ؛ با سیپ ترانک میتوان به طور همزمان به چندین تماس تلفنی مختلف پاسخگو بود. که این عمل یک راه کار ارتباطی آسان و پیشرفته ای است که در کارها به کمک ما خواهد آمد.

همین طور اگر شغل شما دور کاری می باشد میتوانید با استفاده از خطوط سیپ ترانک به انجام کارها با هزینه کم برسید .
علاوه بر موارد ذکر شده خطوط سیپ ترانک نقش حائز اهمیتی در نظارت و مدیریت را دارند.

 

کاربران گرامی جهت خرید خط تلفن اینترنتی و یا محصولات میتوانید با کارمندان آس تل ارتباط برقرار نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.