نرم افزار سیپ ترانک

زمان مطالعه :4 دقیقه
سرویس سیپ ترانک

هدف از عنوان این مقاله توضیح کامل نرم افزار سیپ ترانک می باشد.

سرویس سیپ ترانک

نرم افزار سیپ ترانک :

برای مفهوم درست سیپ ترانک باید به سراغ PRI و E1 می رویم. و برای واضح شرح دادن این سرویس از این قسمت شروع میکنیم .

E1:

به خطوطی گفته میشود که در جهت بهره وری سر شماره استفاده میشد قابلیت های که این خطوط در اختیار کاربران قرار میداد ۳۲ کانال ارتباطی در جهت برقراری تماس ها به طور هم زمان با یک خط است .

اما باید بدانید که سیپ ترانک ها همان نسل جدید E1 هستند که در کسب و کار ها بسیار به کمک افراد آماده اند . و به شکلی با قابلیت های فراوان به اسان شدن کار ها و همچنین کاهش دادن هزینه ها کمک کرده اند.

پروتکل sip :

این پروتکل( sip )مخفف عبارت Session Initiation Protocol است که به معنی پروتکل برقراری نشست یا شروع جلسات است . پروتکل sip یک پروتکل محبوب و استاندارد در بین خانواده voip است .و باید اطلاع داشته باشید که اکثر دیوایس های مخابراتی در حوزه voip از این پروتکل پشتیبانی می نمایند. همچنین پروتکل sip یک پروتکل سیگنالینگ می باشد که کلیه مسائل مربوط به شروع تماس هاو برقراری و مدیریت یک تماس را از آغاز تا پایان برعهده دارد .

ترانک : ترانک یعنی ارتباطی که بیش از یک تماس از آن برقرار می شود پس به طور کلی سیپ ترانک به یک ارتباط که از راه شبکه با پروتکل سیپ برقرار می شود را می گویند.

در این مقاله نیز به چند قابلیت و مزایای مهم سیپ ترانک در متن زیر اشاره کرده ایم .

قابلیت های مهم :

۱.مقرون به صرفه بودن ؛ سیپ ترانک به دلیل احتیاج نداشتن به سخت افزار ها و دستگا های گران قیمت و هزینه ها را بسیار کاهش داده است و این مورد یک عامل مهم در کسب و کارها می باشد .

۲.داشتن کیفیت فوق العاده در صدا ؛ باید بدانید که کیفیت تماس ها نرم افزار سیپ ترانک HD می باشد . و با وجود سیپ ترانک ما یک تماس مطلوب با صدای عالی را تجربه خواهیم کرد.

۳.منعطف بودن و گستردگی زیاد ؛ نرم افزار سیپ ترانک به راحتی جابجا میشود .و یک سرویس انعطاف پذیر است . و همچنین میتوان کانال های زیادی جهت مدیریت بهتر تماس های زیاد اضافه نمود .
پس باید نتیجه گرفت این سرویس با چنین قابلیتی در کوتاه ترین زمان رخ می دهد گسترش دهی زیادی دارد .

۴.بهبود مشتری مداری ؛ با سیستم ویپ و امکانات فراوان آن در خدمات دهی به مشتری روند عالی داشته باشیم .که این مورد در جهت کسب رضایت مشتری نیز تاثیر زیادی دارد .

۵.جا بجای آسان خط تلفن ؛ باید بدانید که نرم افزار سیپ ترانک محدود به مکان نمی باشد . و میتوان به راحتی و بدون هزینه خاصی جابجایی جابجا شد .

قبل از خرید سیپ ترانک باید به چند نکته بسیار مهم توجه نمود .که این نکات نظیر :

نکات مهم قبل از تهیه ی سرویس سیپ ترانک :

۱.پشتیبانی : که یعنی زمانی که مشکلی برای خط تلفن مان رخ داد . به راحتی و در کوتاه ترین آن را حل کرد .

۲.امنیت : این عامل برای هر کسب و کاری یک مورد مهم به شمار می رود و باید قبل از انتخاب سرویس سیپ ترانک به ایمن بودن تمام لحاظ توجه کنیم .

۳.هزینه ها : تعرفه های مخصوص در سیپ ترانک در بین شرکت های ارائه دهنده های این سرویس مختلف می باشد .پس باید قبل از تهیه نمودن سرویس سیپ ترانک کیفیت ها و قیمت ها را بررسی نمایید.

۴.برای استفاده نمودن از سیپ ترانک قبل از خرید باید به پهنای باند اینترنت خود و همچنان میزان حجم مصرفی آن نیز توجه کنید .

کاربران گرامی برای خرید خط تلفن اینترنتی و همچنین خرید محصولات موجود در سایت آس تل می توانید با کارمندان شرکت آس تل ارتباط برقرار نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.