بهترین سافت فون اندروید

زمان مطالعه :2 دقیقه
سافت فون

سافت فون

این قسمت از مقاله در مورد بهترین سافت فون اندروید توضیح داده ایم .

سافت فون:

 

سافت فون یک نرم افزار است . که برای ارتباط گرفتن کاربران با تماس اینترنتی ( کامپیوتر یا تلفن هوشمند ) بکار می رود . این قابلیت برای تمامی افرادی که کارشان با اینترنت و یا دور کاری است مفید میباشد .

ویژگی های نرم افزار سافت فون :

 

قابلیت های این نرم افزار بسیار است از جمله اینکه در ویپ با اتصال شدن به خط تلفن کاربر جذب میکند یعنی کار یک تلفن ثابت را انجام می دهد . این نرم افزار امکان دسترسی به ویژگی ها در سیستم ویپ را می دهد.

نرم افزار سافت فون ویژگی های دیگری مانند انتقال تماس ، داشتن همزمان چند خط و پیام صوتی را نیز داراست .

نرم افزار سافت فون با یک هدفون ویپ و کامپیوتر برای راه اندازی به اینترنت نیاز دارد که با ایجاد یک حساب و تنظیم برنامه میتوانید فعال کنید .

سافت فون از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا مزیت های آن بسیارند.
ارتباط امن ، امکانات زیاد و مفید ، امکان کنترل از راه دور ، احتیاج نداشتن به خط اختصاصی ، تجهیزات کم ، هزینه کم ، دریافت پیام صوتی ، گرفتن تماس تصویری ، پیام رسانی سریع ، شبکه ارتباطی و …… از مزیت های این سرویس است .

محبوب ترین و بهترین سافت فون ها 3cx است .

امکانات آن پشتیبانی از چند خط برای تماس ،پشتیبانی از پروتکل های موجود ،پشتیبانی از کدک برای صوت و تصویر ، امکان مشاهده تماس ، رایگان بودن و ارتباطات یکپارچه و…….

این نسخه از سافت فون برای کارکنانی که از شرکت و محل کار خود دور هستند کاربرد بسیاری دارد .

هدف نرم افزار سافت فون اندروید :

هدف از ساخت این نرم افزار این است که کارها راحت و آسان باشد و امکان جابجایی حتی دور بودن از محل کار را کارکنان داشته باشند.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.