چرا باید تلفن ویپ را جایگزین سیستم تلفن مخابرات کنیم؟

زمان مطالعه :4 دقیقه
چرا باید ویپ را جایگزین سیستم تلفن مخابرات کنیم

 سیستم تلفن

در این قسمت از مقاله به این موضوع میپردازیم که چرا باید تلفن ویپ را جایگزین سیستم تلفن مخابرات کنیم ؟

ما در تلاشیم که به شما تلفن ثابت اینترنتی را کامل توضیح دهیم تا در هنگام خرید از آن اطلاعات کافی داشته باشید .

بسیاری از مردم فکر میکنند ویپ یک نوع تلفن دیگریست اگرچه این مطلب صحیح است اما ویپ یک تکنولوژی بسیار گسترده با قابلیت زیاد است .
ویپ یک سیستم تلفنی است که برای سهولت تماس های تلفنی با قابلیت بسیار و به صورت اینترنتی انجام میگیرد . پس به سرویس های انتقال صدا و تصویر از طریق اینترنت ویپ می گویند .
با پیشرفت تکنولوژی و روی کار آمدن سیستم تلفنی ویپ و عملکرد بالا این سیستم و همچنین داشتن مزایای فراوان که باعث سهولت در کارها شده امروزه مورد توجه عموم مردم قرار گرفته است .

مزایای سیستم تلفن ویپ :

از مزایای ویپ میتوان به کم هزینه بودن آن اشاره کرد . ویپ در مقایسه با خط تلفن ثابت بسیار کم هزینه است و فقط شما هزینه اینترنت را پرداخت میکنید . اما در خطوط ثابت هزینه های تلفن راه دور و بین المللی بسیار بالاست هزینه راه اندازی تلفن ثابت و زمانی که بخواهید جا به جایی در محل کار داشته باشید دوباره برای راه اندازی خط تلفن ثابت باید هزینه کنید . ویپ تمام هزینه های اضافه را حذف کرده و حتی در تماس با گیرنده ای که با فاصله ی زیاد از شما قرار دارد نیز اینترنت کمی مصرف میکند . و حتی برای اتصال نیز با هر دستگاهی نظیر تبلت ، گوشی های موبایل ویا سیستم های محل کار به آن متصل شده و تماس خود را برقرار کنید .

شما حتی زمانی که از دفتر و محل کار خود دور باشید و حتی هنگامی که در مسافرت هستید و باید یک تماس کاریی با شماره شرکت داشته باشید میتوانید با دستگاه دیگری که همان لحظه به آن دسترسی دارید به راحتی سیستم ویپ متصل شده و تماس خود را برقرار کنید .

سیستم های ویپ میتوانند کارهایی نظیر :

  • رونویسی پست صوتی
  • پست صوتی
  • تماس کنفرانسی
  • ارسال فکس بر روی شبکه بدون نیاز به دستگاه فکس
  • ارسال پیام صوتی به ایمیل
  • امنیت بالا و کیفیت تماس و صدا ویپ و….انجام دهند .

کیفیت صدا در سیستم ویپ و منتقل شدن صدا در زمان کوتاه و به سرعت وصل شدن آن به تماس گیرنده نیز از دیگر مزایای سیستم تلفنی ویپ می باشد .

دلیل جایگزین کردن مرکز تماس ویپ به جای سیستم تلفن مخابرات

سیستم تلفن ویپ از امنیت بالایی برخوردار است و از خطرات لو رفتن اطلاعات مهم شرکت جلوگیری میکند پس در استفاده کردن از آن جای نگرانی وجود ندارد و میتوان با خیال راحت از شبکه خود اطمینان حاصل کرد و به آن اعتماد کرد .
سرویس ویپ امکان ارسال و دریافت فکس بدون احتیاج به دستگاه فکس را به شما می دهد . این سرویس بدون مصرف کاغذ های مربوط به فکس و با کمک به منابع طبیعی این کار را انجام می دهد و در هنگام نیاز ذخیره کردن فکس ها میتوان آن ها را درفضاهایی نظیر هارد یا حافظه های جانبی نگه داشت .

تماس کنفرانسی که قابلیت دیگر این سیستم است برای شما این امکان فراهم میکند زمانی که باید با چند کارمند جلسه ای را بگذارید که در مکان های مختلف هستید با تماس کنفرانسی این جلسه را برگزار کنید .

سیستم تلفن مخابرات

تنها مشکل سیستم ویپ این است که هنگام قطعی برق و قطعی اینترنت تماس گرفتن از راه ویپ امکان پذیر نمیباشد که با توجه به گوشی های تلفن همراه این مشکل نیز چندان کار شما را دشوار نمی سازد .
تلفن های خطوط ثابت در مشاغل به ما بسیار کمک کرده اند و شرکت سازنده سیستم ویپ تمام ویژگی های مثبت این تلفن ها را در ویپ قرار داده است و به علاوه ویژگی های مهم و فراوانی نیز در این سیستم ها بکار برده اند .

نتیجه گیری:

سیستم تلفنی ویپ از قابلیت بالا و امکانات زیادی در مقایسه با سیستم های تلفن ثابت برخوردار است .

هزینه شرکت ها را برای تماس بسیار کم کرده و کارها با ویپ بسیار آسان شده اند پس دیگر هیچ جای تردید برای استفاده از این سیستم نیست .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.