راهنمای خرید انواع تلفن های ویپ

زمان مطالعه :3 دقیقه
تلفن های ویپ

تلفن های ویپ

این مقاله راهنمای خرید انواع تلفن های ویپ را بازگو میکند .

راهنمای خرید تلفن های ویپ :

برای خرید تلفن ویپ باید عوامل مختلفی را درنظر گرفت و قبل از خرید به راهنمای آن توجه کرد تا به این نکته که چه تلفن ویپی برای کسب و کار ما احتیاج است پی ببریم .

تلفن ویپ از قابلیت های پیشرفته بسیاری برخوردارند و در هرکسب و کارها به ما کمک میکنند این تلفن ها در اونواع مختلف وجود دارند .

1 . تلفن های رو میزی و اپراتوری : این تلفن ویپ برای مشاغلی که تماس های زیادی در آن رد و بدل میشود و باید منشی این تماس ها را به بخش های مختلف انتقال دهد استفاده میشود زیرا داشتن تعداد کلید ها برروی تلفن نشان از این مورد اشتغال ها میباشد .

2 . تلفن ویپ کارشناسی رو میزی : این تلفن ها نوع ساده ویپ هستند . و در پورت ارتباطی با آنالوگ تفاوت دارند و در انتقال و کیفیت صدا بسیار مناسب اند ‌.

3 . تلفن بی سیم ویپ : تلفن های که برای مشاغل که دائم در حالت جا به جایی هستند استفاده می شوند این تلفن ها مزیت های فراوان را نیز از نظر انعطاف پذیری جا به جایی آسان برای ما فراهم میکند .
تلفن بی سیم گرند استریم نمونه ای از تلفن بی سیم ویپ است .

4 . تلفن رو میزی مدیریتی ویپ : این تلفن با توجه به داشتن قابلیت های فراوان برای مدیران یک شرکت مناسب اند .

مزیت های آن استفاده از تماس تصویری و اتصال به نصب انواع نرم افزارها و ارتباط از بلوتوث و وای فای را دارا هستند.

همچنین از داشتن صفحه لمسی برخوردارند . و برای مشاغلی که کنفرانس های متعدد تصویری برقرار میکنند احتیاج است .

پس ما باید در خرید تلفن ویپ کسب و کار خود را نیز در نظر بگیریم .
این تلفن ها باید از ضمانت و محبوبیت در بازار برخوردار باشند . زیرا هرچقدر رضایت مشتری در خرید از یک محصول بیشتر باشد فروش و محبوبیت آن نیز بیشتر میشود .

نکته دیگری که باید در خرید تلفن ویپ توجه کنیم ویژگی poe است . تا با این ویژگی بتوانید اینترنت و برق را به طور همزمان در یک کابل شبکه داشته باشید . که با این قابلیت دیگر نیازی به کابل ها و آداپتور نمیباشد .
در این ویژگی سوییچ ها نیز نقش مهمی دارند که باید حتما از poe پشتیبانی کند .

در انتخاب تلفن ویپ باید به کیفیت بالای صدا توجه کنید . یعنی کیفیت صدای آن HD باشد هرچند تلفن ویپی HD نباشد بازهم از صدای تلفن در آنالوگ مطلوب تر است .

تعداد داشتن اکانت برروی یک تلفن ویپ نیز عامل مهمی است یعنی برروی یک گوشی چند اکانت داشته باشید .

نوع پروتکل در مرکز تلفن شما میتواند در انتخاب از انواع تلفن های ویپ کمک کند .

زمانی که شما در محل کار کنفرانس صوتی یا تصویری برقرار میکنید باید هنگام خرید به نوع دوربین و پشتیبانی کنفرانس های صوتی چندطرفه توجه کنید .

جمع بندی مطلب :

باید انتخاب تلفن ویپ بسته به نیاز کسب و کارهایتان باشد . به این ترتیب که کارکنان و کارمندان شما در کسب و کارهایتان از کنفرانس ها تصویری استفاده میکنند . باید به مدل های مراجعه کنید که صدا و تصویر مطلوبی را دارا باشند .

یا زمانی که کارکنان در محل کار به طور مرتب در حال جابه جایی هستند باید به مدل های بی سیم مراجعه کنید .

یا درمحل کار دسترسی به انواع نرم افزار ( تلگرام ، واتساپ و…) داشته باشید . باید به سراغ نوع تلفن های که امکان سیستم عامل اندروید را دارا هستند ( مدیریتی ) بروید .

تلفن های ویپ امکانات زیادی و همچنین هزینه های کم را دارند پس در همه نوع کسب و کارها نیاز میشود .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.