شنود تماس یا Call Whisper چیست؟

زمان مطالعه :3 دقیقه
voip picture

شنود تماس یا Call Whisper چیست؟ موضوع بحث این مقاله میباشد . که به طور کامل و واضح بیان شده است برای اطلاع بیشتر همراه آس تل باشید .

شنود تماس :

یک قابلیت مدیریت تماس می باشد که در تلفن های مجازی و ابری این قابلیت دیده می شود .

حال به طور جزئی به این قابلیت می پردازیم : این ویژگی جزئیات کاربر تماس گرفته را ارائه می دهد تا کارکن مورد نظر متوجه موضوع تماس گیرنده شود باید بدانید . که استفاده از این قابلیت در جهت آموزش و راهنمایی افراد تماس در زمان تماس با کاربران در رضایت آن ها و رونق و بهبود هرچه مناسب تر تماس های تلفنی می شود .

شنود تماس می تواند منبع را نیز شناسایی کند و در اختیار کارکنان شرکت قرار دهد . و این قابلیت در اعلام اینکه چه کسی با چه شماره ای و از چه سازمانی تماس حاصل نموده را نیز به کارمندان برساند . تا کارمند متوجه این امر شود و در رسیدگی به موضوع مربوط سریعتر و با بهبود بیشتر برسد . در بسیاری از مرکز تماس ها جهت رد یابی تماس برای نظارت در کیفیت استفاده می شود . این نرم افزار اجازه ی دادن اطلاعات از مشتری مدنظر را می دهد . پس باید بدانید که این ویژگی ها برای کمک به کسب و کارها در پاسخ دهی و نظارت و …. را می دهد . تمامی کسب و کارها دوست دارند که به نحو احسنت تماس برقرار شده با شرکت آن ها پاسخ داده شود ‌ . پس مدیران برای نظارت پاسخگویی اپراتور ها به شنود تماس احتیاج دارند تا در صورت داشتن موارد از کمی و کاستی به آن ها تذکر لازم را بدهند .

قابلیت های مهم :

با شنود تماس می توانید تماس های گرفته شده با سازمان را به خوبی و با توجه به اهمیت آن ها الویت بندی کنید . این موضوع که تمامی مشترکین که با سازمان تماس میگیرند مهم هستند روشن است . اما باید بدانیم که یک تعداد از تماس ها وجود دارند که در اولویت می باشند . و از طریق شنود می توان این اولویت ها را مشخص نمود و پاسخ دهی سریع به این نوع تماس ها داشت .

پاسخ دهی به تماس های به درد نخور باعث می شود تا وقت اکثر کارکنان گرفته شود . سرعت در کارها کاهش یابد که با شنود تماس می توانید از پاسخ دهی به این تماس های بی ربط جلوگیری نماید . و وقت را برای کارمندان خود بخریم .

شنود تماس باعث می شود جزئیات زیادی را درباره ی فردی که با ما تماس گرفته بدانیم . و نوع ارتباط با آن ها را تشخیص دهیم و این فناوری می‌تواند کلیدواژه‌هایی را که مشتری برای یافتن تجارت شما استفاده کرده است، جمع‌آوری کند که مزیت بزرگ برای اهداف بازاریابی شما است. پیام شامل کلمه کلیدی است و به کارشناسان بینش کافی برای شخصی‌سازی تعاملات با فردی که از آن شماره تلفن تماس می‌گیرد، ارائه می‌دهد که باعث رضایت بیشتر مشترک شما خواهد بود.

کاربران گرامی شما می توانید جهت خرید خط تلفن اینترنتی و محصولات مورد نیاز خود با کارمندان شرکت آس تل ارتباط برقرار کرده . و اطمینان حاصل نمایید که در ظرف مدت کوتاهی به تماس شما پاسخ داده شده و نیازتان را برطرف می کنید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.