روش شماره گیری سریع تلفن ثابت و گوشی

زمان مطالعه :5 دقیقه

روش شماره گیری سریع تلفن ثابت و گوشی شیائومی عنوان این بخش از مقاله است سعی در این بوده به طور واضح این عنوان برای شما کاربران آس تل شرح داده می شود .

تلفن ثابت :

تلفن یک راه مهم ارتباطی در بین افراد می باشد .حتی امروزه اکثر کارها نیز از این راه انجام میپذیرد . تلفن باعث ارتباط صمیمی در بین آشنایان نیز می شود . اکثر افراد در یک روز چند تماس تلفنی را ایجاد میکنند. از همین رو باید پی برد که تلفن یک وسیله ی مهم در ارتباطات بشمار می رود .

حال با داشتن امکان شماره گیری سریع در تلفن های ثابت برای کسب و کارها یک مزیت مهم محسوب می شود . و می توان با این امکان انجام کارها به سرعت پیش برود. همچنین تنظیم شماره گیری سریع در گوشی های شیائومی را بررسی میکنیم.

قابلیت شماره گیری سریع برای اکثر تلفن های ثابت و همراه موجود است . در تلفن های پاناسونیک ثابت نیز این قابلیت موجود است . هرچند تمامی مدل های پاناسونیک این امکان را ندارند اما تلفن های ثابت آن دارای این قابلیت می باشند . اگر تلفن ثابتی دارای قابلیت شماره گیری سریع باشد نظر افراد را برای خرید به خود جلب می نمایید . مخصوصا برای شرکت ها یک اقدام مهم بشمار می رود.

همچنین امکان شماره گیری سریع با استفاده از کد ها به صورت پیش فرض در تلفن های شیائومی وجود دارد و نیاز به نصب برنامه خاصی برای استفاده از آن ندارید. تنها کافیست این ویژگی را برای شماره مورد نظر تنظیم کنید.

روش شماره گیری سریع در تلفن های ثابت پاناسونیک

قبل از هرچیزی اگر زمان تهیه کردن تلفن پاناسونیک، متوجه قابلیت شماره گیری سریع در تلفن خود نشدید بعد از اینکه تهیه کردید، بررسی نمایید که تلفن ثابت شما این ویژگی را دارد یا خیر؟ اگر چنین بود، باید این قابلیت را فعال کنید. به روش زیر اینکار را برروی دستگاه تلفن خود انجام دهید.

برروی کلید program کلیک نموده سپس با گزینه های جهت دار که برای بالا و پایین رفتن در تنظیمات تلفن بکار می رود، گزینه ی Save Speed Dial را پیدا کنید. در این قسمت اسم مخاطب مدنظرتان را وارد نمایید .

نکته : در قسمت ذخیره نمودن اسم باید حداکثر از 16 کارکتر استفاده نمایید .

قدم بعدی شماره ی تماس مدنظرتان را وارد نموده و یکی از کلید های شماره گیری سریع را انتخاب نمایید. بعد از انجام این مراحل صدای بوق را شنیده سپس مجدد کلید Program را کلیک کنید .

بعد از طی کردن این مراحل شماره تماس شما برروی کلید شماره گیری سریع سیو شده است. پس از این فقط با فشردن این کلید می توانید در زمان کوتاهی تماس را برقرار نمایید.

روش شماره گیری سریع در تلفن های شیائومی:

فعال کردن شماره گیری سریع در تلفن های اندرویدی و شیائومی چندین روش دارد که در ادامه ساده ترین را بررسی میکنیم.

1- ابتدا باید اپلیکیشن تماس خود را باز کنید و روی گزینه تنظیمات ضربه بزنید.

call

2- سپس به “تنظیمات پیشرفته (Advanced settings)” و سپس “شماره گیری سریع(Quick dial)” بروید.

شماره گیری سریع شیائومی

3- سپس بر روی دکمه ای کلیک کنید تا آن را به عنوان دکمه شماره گیری سریع اختصاص دهید. سپس شماره ی مخاطب مورد نظر را که میخواهید با شماره گیری سریع با او تماس بگیرید را انتخاب کنید و تمام. اکنون فقط باید کدی را که ابتدا برای شماره گیری سریع انتخاب کرده اید را فشار دهید تا به طور خودکار به شماره ای که انتخاب کرده اید تماس بگیرد.

نکته در خصوص تلفن تلفن پاناسونیک :

باید دقت کنید که برروی هر دکمه شماره گیری سریع فقط یک فرد ذخیره می شود. از ذخیره کردن دونفر برروی یک شماره کلید خودداری نمایید. در غیر این صورت شماره ای که بار دوم یا سوم(بار آخر) ذخیره نمودید برروی آن کلید ذخیره می شود.

شاید بخواهید یک شماره را از بین کلید های شماره گیری سریع حذف نمایید. اینکار با طی کردن مراحل زیر قابل انجام است.

در قدم اول گوشی تلفن را برداشته و کلید شماره گیری سریع که می خواهید حذف نمایید را فشرده سپس کلید Clear بزنید. با اینکار مخاطب مربوطه در شماره گیری سریع حذف می شود.

توجه : شما می توانید با داشتن تلفن پاناسونیک از طریق دفترچه تلفن آن نیز شماره های مدنظرتان را در شماره گیری سریع استفاده نمایید.

همچنین شماره گیری سریع از طریق حافظه تلفن نیز در تلفن های پاناسونیک انجام پذیر است. به طوری که شماره ی تماس های آخر ذخیره شده و شما می توانید برای دسترسی پیدا کردن به مخاطبین در مدت زمان کوتاهی از این قسمت استفاده نمایید.

 

کاربران گرامی جهت داشتن اطلاعات بیشتر و همچنین خرید محصولات مد نظر و جهت خریداری نمودن خط تلفن اینترنتی می توانید از طریق سایت آس تل با کارمندان آس تل ارتباط برقرار نموده و در مدت زمان کوتاهی پاسخگوی سوالات خود شوید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.