رایج ترین مشکلات تلفن سیسکو و روش حل آن

زمان مطالعه :4 دقیقه

رایج ترین مشکلات تلفن سیسکو و روش حل آن عنوان این بخش از مقاله است و سعی در این بوده به طور کامل و واضح این عنوان برای شما کاربران آس تل شرح داده شود .

سیسکو یک نام محبوب در بین افراد و کاربران که از این محصولات خریداری کرده اند می باشد . این موضوع به دلیل قدرت مندی و کیفیت مناسب در محصولات تولید شده می باشد .

حال می خواهیم به طور خصوصی درباره ی انواع این تلفن مشکلات و روش حل آن ها صحبت نماییم .

رایج ترین مشکلات تلفن سیسکو :

همیشه تلفن های سیسکو بهترین عملکرد را از خود نشان داده اند باعث شدند تا در بیشتر مواقع به کمک کاربران و شرکت ها برسند . در مقابل این عوامل هزینه های تماس نیز در این تلفن ها بسیار مقرون به صرفه نیز می باشد .

تلفن های ویپ مخصوص بیزینس توانایی امکانات زیادی از جمله کنترل تماس ها را دارند . از این تلفن در بسیاری از شرکت ها استفاده می شود و کارکنان این شرکت ها بهره مندی زیادی از این تلفن می برند .

این تلفن ( سیسکو ) توانایی اینکار که با یک خط تلفن برای تعداد بسیاری از کاربران در استفاده قرار دهند را می دهد . همچنین می تواند اطمینان کسب نماید که هیچ نوع اختلالی در بین تماس های همزمان به وجود نمی آید .

کیفیت فوق العاده در بلندگوهای گوشی و میکروفن آن ها زبانزد می باشد . شما می توانید یک تماس با کیفیت داشته باشید . همچنین قابلیت های نظیر دکمه ی برنامه ریزی ، سوییچ گیگا بایت و …. را نیز به دنبال دارند .

به چند نوع از تلفن های سیسکو می پردازیم :

انواع تلفن های cisco :

1 . تلفن آی پی سیسکو : cisco cp 8861 این تلفن با 5 خط مدیریت می شود و بلوتوث و وای فای را داراست . این تلفن یکی از بهترین نوع تلفن های آی پی در بین تلفن های دیگر می باشد . همچنین قابلیت حذف اکو و کیفیت عالی در صدا از دیگر موارد مورد توجه این تلفن می باشد . شکل ظاهری این تلفن سیسکو زیبا و جذاب می باشد و دارای یک صفحه ی نمایش بزرگ و واضح است . پیشنهاد ما در استفاده از این تلفن به افرادی می باشد که می خواهند یک تماس با کیفیت را تجربه نمایند و همچنین برای مشاغل از راه دور بهترین گزینه می باشد . از این مورد که امنیت فوق العاده ای نیز این نوع از تلفن سیسکو دارد نباید گذشت .
اما این تلفن از قابلیت برقراری تماس های تصویری محروم می باشد . و نسبت به تلفن های دیگر کمی قیمت خریدش بیشتر است .

 

2 . تلفن آی پی تصویری سیسکو : cisco 8845 این تلفن از برقراری امکان تماس تصویری با کیفیت عالی بهره مند است . و از نظر تماس صوتی و تصویری با کیفیت مناسب در اختیار کاربران می باشد . در مقابل این موارد امنیت فوق العاده ای را نیز ایجاد می کند . پیشنهاد ما برای استفاده از این نوع تلفن به مدیران اجرایی می باشد . زیرا یک تلفن بی عیب و نقص با سرعت بالا و کیفیت عالی می باشد . تلفن سیسکو 8845 با 5 خط به خوبی می تواند مدیریت کند . و کلیدهای برنامه دهی را داراست . و همچنین از قابلیت بلوتوث برخوردار است . اما معایب آن نیز قیمت بالا و دارا نبودن یو اس بی و وای فای داخلی می باشد .

 

3 . تلفن آی پی تصویری سیسکو 8865 : این تلفن نیز از قابلیت صدا و تصویر با کیفیت دارا می باشد . و توانایی ضبط شدن تصاویر از سمت شما نیز داراست . این تلفن یک تلفن بی نقص برای ارتباط با وای فای و بلوتوث می باشد . پیشنهاد ما در استفاده از این نوع تلفن برای مدیران و کارمندان درجه بالا می باشد . معایب تلفن سیسکو 8865 فقط قیمت بالای آن است .

 

4 . تلفن آی پی سیسکو 7841 : این تلفن تا 4 خط به طور همزمان را می تواند مدیریت کند . پشتیبانی از wideband audio دیگر مزایای این تلفن است . همچنین از کلید های قابل برنامه دهی نیز داراست و می توان این تلفن را برروی دیوار نیز اتصال نمود . و توزیع در دو رنگ تیره و روشن نیز قابلیت بعدی این نوع تلفن می باشد . در مقابل این موارد تماس های بد و قیمت بالا در مقابل این امکانات معمولی معایب آن می باشد . پیشنهاد ما برای استفاده از این نوع تلفن برای افرادی می باشد که تماس تلفنی زیادی در طول روز داشته می باشد تا بتوانید از این طریق تماس ها را مدیریت کرده و هیچ تماسی را از دست ندهید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.