گرفتن شماره داخلی

زمان مطالعه :3 دقیقه

گرفتن شماره داخلی توضیح این عنوان هدف این بخش از مقاله ی آس تل است . برای اطلاعات بیشتر با آس تل همراه باشید .

گرفتن شماره داخلی :

باید قبل از هرچیزی بدانید در زمان گرفتن شماره ی داخلی تمامی تلفن ها به مرکز تماس متصل اند . یعنی به مانند یک زیر مجموعه می باشند ( هرنوع تلفنی که باشد )
پس به این نتیجه می رسیم هر یک تلفن یک داخلی می باشد که یک شماره ی مربوط و خاص به خود را داراست .

زمانیکه بخواهیم در یک شرکت با داخلی دیگر ارتباط برقرار نماییم کافیست فقط شماره ی داخلی مورد نظر را شماره گیری کنید . و منتظر برقراری تماس باشید . و همچنین باید این نکته را نیز بدانید که در زمان مشغول بودن داخلی همانند مشغول بودن تماس های شهری فقط صدای بوق اشغال را می شنوید و چیز متفاوتی ندارد .

ارسال فکس به شماره داخلی چگونه انجام میگیرد ؟

باید به این نکته توجه شود که در مراکز تلفن دستگاه فکس یک نوع داخلی آنالوگ می باشد . یعنی یک شماره داخلی مخصوص به خود را دارد . و زمان دریافت فکس اینترنتی باید شماره داخلی مربوط به فکس را شماره گیری کرده تماس مربوطه را به آن شماره انتقال دهید . تا کارهای مربوطه دیگر توسط دستگاه صورت بگیرد .

سوالی که پیش می آید این است چطور تماس داخلی را بگیریم تا بدون هیچ وقفه و معطلی به داخلی مورد نظر متصل شویم ؟

در این مورد باید با فشار دادن چند ثانیه ای کلید ستاره و تبدیل کردن آن به ویرگول در صفحه ی نمایش و بعد از آن شماره ی داخلی مربوطه را شماره گیری کنید با اینکار می توانید در تایم کوتاهی به داخلی مربوطه متصل شوید . و دیگر نیازی به شنیدن سخنان منشی تلفن نباشد .

در مراکز ، ادارات ، سازمان ها ، کارخانجات و تماس های داخلی بسیار اتفاق می افتد که در این تماس از دستگاه سانترال استفاده می شود . یعنی با داشتن یک دستگاه سانترال می توان پاسخگوی تماس های ورودی بود و بدون هزینه ای ارتباطات داخلی را نیز پاسخگو باشید .

تلفن داخلی چرا نسبت به تلفن خانگی برتر می باشد ؟ جواب این سوال در توضیح قابلیت های زیر داده شده است .

امکانات تلفن داخلی :

1 . کنترل کردن و مدیریت کردن تمامی تماس ها
2 . داشتن ارتباط داخلی به طور رایگان در بین کارمندان
3 . دارای سیستم گویا
4 . کاهش هزینه ها در انجام ارتباطات
5 . برای مکالمات اولویت بندی و زمان خاص گذاشتن
6 . و …..

شماره ی اضافی یعنی چه ؟

باید بدانید که هر یک از رقم های شماره یک معنی خاص دارد . مثال 8- روسیه ، آمریکا 1- می باشد . و عدد بعدی یعنی شماره ی دوم یا سوم نشان دهنده منطقه و شهر است ‌.

همه ی ما از این موضوع آگاه هستیم که یک راه ارتباطی مهم امروزه تلفن است . و بسیاری از کارها از طریق تلفن فقط قابل حل می باشد . پس دانستن هرنوع موضوعی که به گوشی تلفن مربوط می باشد در استفاده از تلفن به ما کمک می کند . چه در کسب و کار چه در فعالیت های روزمرگی .

 

شرکت آس تل برای رضایت کاربران خود در تلاش است تا با پاسخگویی سریع و ارزشمند دانستن وقت شما کمک به حل شدن سریع کارهایتان بپردازد و شما کاربران گرامی جهت خرید خط تلفن اینترنتی می توانید با آس تل تماس حاصل نمایید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.