تماس امن چیست و چه کاربردی دارد

زمان مطالعه :3 دقیقه
تماس امن

تماس امن

این قسمت از مقاله در خصوص تماس امن چیست و چه کاربردی دارد میباشد که به طور کلی به آن پرداخته ایم .

در تماس امن بدون دیده شدن شماره افراد با یک دیگر تماس برقرار میکنند . و به جای شماره های خود یک شماره دیگر دیده می شود .

اکثر کاربران از این نوع امکان ارتباط گرفتن استقبال کرده اند . که باعث محبوبیت تماس در بین افراد شده است .

تماس امن مزایا و معایبی دارد .

فعال سازی این قابلیت با رفتن به منوی اصلی اسنپ که در بالا سمت چپ صفحه قرار دارد . سپس تنظیمات را بزنید و بعد در قسمت تنظیمات امنیتی این قابلیت را قادر هستید فعال کنید .

این نوع قابلیت برای زمانیکه شما با اسنپ ارتباط میگیرین کارای دارد . و شماره شما مخفی میشود .

تماس امن

حال به قابلیت های تماس امن میپردازیم :

1 . ضبط مکالمات : در این امکان شما در مواردی که نیاز است ، تماس هایتان را پیگیری کنید به کمکتان می آید زیرا تمام مکالمات به صورت دقیق ضبط می شود .

2 . تماس رایگان : در سامانه تماس امن تمامی مکالمات رایگان است . و این قابلیت برای کاربران بسیار مفید و باعث توجه آن ها به تماس امن شده است .

3 . مخفی ماندن کاربر : زمانیکه در استفاده از تماس امن برای برقراری ارتباط اقدام میکنین . شماره ها پنهان میماند که باعث می شود ‌محیطی امن برای کاربران ایجاد کنید .

4 . تجربه مشتریان : با توجه به آگاهی مشتریان از مخفی ماندن ، شماره آن ها مشتری با جسارت بیشتری در تماس ها ظاهر شده ، که در مشاغل و یا پیگیری مسائلش بدون نگرانی از شناسایی شدن اقدام میکند .

5 . کسب اعتبار : تمامی کاربران زمانیکه متوجه شوند حریم خصوصی آن ها پنهان مانده است مشارکت بیشتری میکنند . و همچنین اعتبار و اطمینان زیادی نسبت به آن شرکت پیدا میکنند .

6 . بهینه سازی : تماس امن امکان حذف اپراتور را دارد . و باعث می شود طرفین بدون احتیاج به اپراتور با یک دیگر ارتباط بگیرند .

7 . کنترل ارتباطات : تماس امن با طراحی فوق العاده در تماس ها باعث شده . که در شروع پاسخ خودکار به پیغام هایتان به صورت صوتی جواب دهد . و سپس دو کاربر که بر روی یک خط هستند را نگه دارد . که این امکان باعث رفع نگرانی و مشکل از نظر کاربران در داشتن ارتباط خصوصی میکند .

8 . کم شدن شکایت ها : این سرویس بسیار محبوب کاربران است ‌. و از طرفی مورد استقبال تمامی شرکت میباشد . به این دلیل که دیگر شکایت های کاربران کمتر می شود و آن ها میتوانند ، زمان خود را برای کارهای مهمتر در شرکت بگذارند .

کسب و کارهای که خدمات ارائه می دهند نیاز به استفاده از این سرویس دارند . از جمله اسنپ ها ، شرکت های ارائه دهنده خدمات ، مشاوره های تلفنی ،اپلیکیشن های خرید و فروش و ….

حریم خصوصی همیشه اولویت هر فرد است . که تماس در حفظ حریم خصوصی افراد کوشا بوده است .

سیستم ویپ باعث وجود تماس امن برای کاربران شده است .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.