خرید خط تلفن ثابت سیم کارتی

زمان مطالعه :4 دقیقه

خرید خط تلفن ثابت سیم کارتی موضوع عنوان این بخش از مقاله ی آس تل است که به طور کامل این موضوع را شرح داده ایم .

همانطور که می دانید دیگر هیچ دستگاهی به گذشته شبیه نیست و با پیشرفت تکنولوژی در همه ی زمینه ها تغییر و تحول خاصی رخ داده است . یک مورد از این تغییرات نیز ایجاد تلفن ثابت سیم کارتی می باشد در این مقاله از تمام زوایا به این مسئله پرداخته شده است پس برای اطلاع بیشتر آس تل را همراهی کنید .

 خط تلفن ثابت سیم کارتی :

دستگاه تلفن ثابت در ادارات و شرکت ها و یا حتی در منازل بسیار کاربردی است و اما امکاناتی که این دستگاه امروزه در اختیار کسب و کارها قرار می دهد بسیار شده است که در کنار این موارد قابلیت پذیرش سیم کارت را نیز ایجاد نموده است .
این دستگاه با وجود مبدل میتواند سیم کارت خور شود یعنی سیم کارت مد نظر شما در مبدل می باشد و با وصل شدن تلفن به مبدل میتوان با شماره ی سیم کارت تماس حاصل نمود .
پس اگر به دنبال دستگاه تلفنی با این قابلیت میباشد دستگاه تلفن مبدل رو میزی به شما پیشنهاد می شود .

 مضرات تلفن همراه را بیشتر بشناسیم :

با تهیه ی دستگاه تلفن ثابت سیم کارتی از مضرات تلفن همراه نیز در امانید . اکثر ما می دانیم که تلفن همراه در کنار خدماتی که برای ما دارد مضرات روحی و جانی نیز دارد که این موارد نظیر : بیماریهای عصبی و اختلال در نظم بدن ، عقیم نمودن و حتی سردرد ها و میگرن های غیر طبیعی از این عوامل اند .
با دور نمودن تلفن ها به فاصله ی یک متر میتوان از این زیان ها جلوگیری نمود این کار فقط با
انتخاب یک مبدل کامل انجام می پذیرد و شما را از دستگاه اصلی و تشعشع و امواج اطراف آن دور می کند .

مشخصات ظاهری مبدل و ویژگی های مهم آن  :

این مبدل با شکل ظاهری که در متن زیر عنوان کرده ایم ارائه میشود :
دارای بدنه ی سفید رنگ
صفحه نمایش آن LCD
داشتن آداپتور
آنتن دهی قوی
سیگنال دهی قوی
کیفیت تماس عالی
سازگاری با KTS ،EPABX
وزن تقریبی ۴۰۰ گرم
تعداد سیم کارتی که میتوان استفاده نمود یک عدد
شبکه تحت پوشش GSM
دارای ۳ متر طول سیم آنتن
و…
استفاده نمودن از این دستگاه در طولانی مدت ممکن است و برای امنیت بالا میتوان آن را با رمزگذاری قفل نمود

توانایی نشان دادن تماس ها با مشخصات کامل بر روی صفحه ی نمایش این دستگاه نیز یکی دیگر از قابلیت های آن میباشد که برای بسیاری از افراد حائز اهمیت است
همچنین دارا بودن آنتن قوی و قدرتمند در این مبدل باعث می شود که در هر نقطه ای که مبدل قرار گیرد آنتن دهی بدون مشکل داشته باشد .

پیشنهاد ما برا استفاده از این مبدل برای افردای است که به دنبال برقراری تماس های راحت می باشند و میتوان حتی از این دستگاه در زمان نصب آسانسور در داخل کابین آسانسور استفاده نمود

کابران گرامی که به دنبال پیشرفته تر کردن محیط کار و داشتن امکانات در شآن کسب و کارتان می باشید می توانید به سایت آس تل مراجعه نموده و بعد از مشاوره ی کامل محصول مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید . شرکت آس تل در تلاش است تا همیشه بهترین نوع محصولات را بر اساس نیاز مشتریان به آن ها ارائه دهد .

جهت راه اندازی سرویس تلفن اینترنتی voip با مشاوران سایت آس تل در ارتباط باشید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.