قطع شدن صدای زنگ تلفن سانترال پاناسونیک

زمان مطالعه :4 دقیقه

قطع شدن صدای زنگ تلفن سانترال پاناسونیک عنوان این بخش از مقاله است سعی در این بوده به طور کامل و واضح این عنوان برای شما کاربران آس تل شرح داده می شود .

تلفن پاناسونیک :

یک تلفن با کیفیت و با طراحی عالی می باشد که افراد جهت استفاده تلفن در منازل استفاده میکنند .

شاید به این موضوع بیندیشید که تلفن همراه می تواند جایگزین تلفن های ثابت در منازل شود . اما باید بدانید که اینطور نیست زیرا تلفن های ثابت نیز نقش مهمی برای ارتباط برقرار کردن در بین افراد می باشد .

تلفن های پاناسونیک در نوع تلفن بی سیم یک تلفن باکیفیت و مقاوم می باشد . مانند تلفن های بی سیم با برندهای مختلف اشکالات زیادی هرگز ایجاد نمیکند . تلفن های بی سیم به دلیل اینکه ممکن است ناگهانی صدای تلفن قطع شود و دیگر شما متوجه ی زنگ افراد نباشید مواجه شوید . باید بدانید که تلفن بی سیم پاناسونیک تلفنی نیست که به طور ناگهانی زنگ آن قطع شود .

پس باید دنبال دلیل دیگر از جمله بررسی خط تلفن منزل یا محل کار بپردازید . زیرا یک مورد رایج در خرابی خط تلفن می باشد . پس چک کردن خط تلفن در بسیاری از موارد ممکن است به شما کمک نماید تا مشکل را هرچه سریعتر حل نمایید .
و همچنین از تعویض گوشی می توانید با درست کردن خط تلفن بپرهیزید .

شاید این سوال برای افرادی که آشنایی به بررسی کردن خط تلفن ندارند پیش بیاید که چگونه از وضعیت تلفن و یا خط تلفن آگاه شوید .

برای این عمل باید یک تلفن دیگر را به خط خود وصل نمایید . اگر در آن تلفن نیز مشکلی در صدا بود باید پی ببرید که اختلال از خط تلفن است . اما زمانیکه در دستگاه جدید تلفن زنگ خورد باید ایراد را از دستگاه بدانید .

زمانیکه این موضوع برای شما مقدور نبود می توانید به این فکر کنید که شاید تنظیمات تلفن شما بهم ریخته است پس باید این موضوع را نیز بررسی کنید . تا شاید مشکل از این قسمت بوده و بتوانید با بررسی در قسمت تنظیمات صدای تلفن خیلی سریع این موضوع را حل کنید .

موضوع دیگر که باعث قطع شدن زنگ تلفنتان می شود این است که ممکن است اسپیکر تلفن شما قطع شده باشد .

زمانیکه علت های ذکر شده در بالا را بررسی نمودید و هیچکدام باعث قطع نشدن زنگ تلفن بودند می توانید در قسمت سخت افزار اسپیکر و برد را قابل بررسی قرار دهید . در این قسمت باید تلفن خود را به نزدیک ترین مرکز تعمیرات پاناسونیک برده و مشکل را از این طریق حل نمایید . در آنجا با جستجو در پی رفع ایراد دقیق دستگاه را به طور کامل تعمیر نموده و مشکلتان را رفع می نمایید .

چرا می گویند گوشی پاناسونیک نباید برروی حالت Privacy mode قرار گیرد ؟

جواب این است زیرا قرار گرفتن برروی این حالت یعنی تلفن شما به حالت خصوصی در آمده . که این موضوع باعث می شود تلفن شما تا یک مدتی زنگ نخورد .

در این حالت باید چگونه مشکل را رفع نمایید ؟ از راه Menu وارد تنظیمات شده و حالت خصوصی را غیر فعال نمایید پس یک راه دیگر برای زنگ نخوردن تلفن فعال بودن حالت خصوصی می باشد . که با بررسی این قسمت نیز از این بخش اطمینان حاصل می نمایید .

 

مشکل زنگ نخوردن تلفن های بی سیم به طور معمول در ایران یک مشکل رایج می باشد . و برای حل شدن آن باید موارد ذکر شده در این متن را به طور کامل و دقیق بررسی کنید تا از اشکالات دستگاه تلفن یا خط تلفن خود آگاه شوید .

 

گفتیم قطع شدن صدای زنگ تلفن بی سیم در ایران بسیار بوده است . پس باید این را نیز بدانید که اکثر این اختلالات به دلیل خرابی در بخش خط تلفن بوده است . با دانستن این موضوع می توانید زمانیکه این اتفاق برای شما رخ داد خرابی خط تلفن و اطمینان حاصل نمودن از این بخش را در اولویت قرار دهید .

 

نکته :

تلفن بی سیم پاناسونیک یک تلفن حرفه ای و با کیفیت می باشد . که توسط افراد متخصص ساخته شده و تمامی مراحل آن با دقت جزئیات و حساسیت خرج دادن ساخته شده است . و از نظر داشتن کیفیت مناسب از این نوع تلفن می توانید اطمینان داشته باشید .

کاربران جهت خرید خط تلفن اینترنتی آس تل می توانند با کارمندان آس تل ارتباط برقرار نمایند . در ظرف مدت کوتاهی صاحب خط تلفن اینترنتی شده و خط تلفن خود را فعال نمایند .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.