نحوه فروش خط تلفن ثابت به مخابرات

زمان مطالعه :4 دقیقه
تلفن ثابت

در این بخش از مقاله قصد داریم به موضوع عنوان نحوه فروش خط تلفن ثابت به مخابرات بپردازیم برای اطلاع بیشتر ما را همراهی کنید .

فروش خط تلفن ثابت

تلفن یک راه مهم ارتباطی در کسب و کارها بین کارمندان و مشتریان و یا میان آشنایان و دوستان در منازل میباشد .در این خصوص ما به نحوه ی خرید و فروش خط تلفن ثابت پرداخته ایم تا برای کاربرانی که به دنبال این موضوع هستند و راهنما و اطلاعی ندارند شفاف سازی نماییم

نحوه ی خرید تلفن ثابت : زمانی که شما برای خرید تلفن ثابت اقدام می کنید باید مراحل زیر را طی کنید
دو روش در این خصوص مطرح میشود که هر دو روش را ذکر کرده ایم

1 . درحالت اول با مراجعه به دفاتر خدماتی یا همان پیشخوان به طور حضوری درخواست خود را ثبت کنید و مراحل مربوطه را انجام دهید

2 . در روش دوم که وقت گیر نیست و بسیار آسانتر میباشد میتوان به سایت مخابرات ایران رفته و درخواست خود را در خصوص خرید خط تلفن ثابت انجام دهید و ظرف ۴۸ ساعت آن را دریافت نمایید .

نکته : قبل از خرید باید خریدار شرایط کامل را که نظیر داشتن سن قانونی ،داشتن پروانه اقامت در صورت اتباع خارجی بودن و یا وجود قیم برای افراد مجنون و… است .

سوال پیش آمده در این متن این است که ثبت نام تلفن ثابت چه مدارکی نیاز دارد .

مدارک مربوطه در این مورد به شرح زیر می باشد

شخص حقیقی (اصل کارت ملی و کپی آن )

شخص حقوقی ( اصل نامه ی معرفی نامه ی شرکت ،آخرین تغییرات در اساس نامه ی شرکت ، آگهی ثبت )

تبعه خارجی (اصل گذر نامه و کپی آن ، پروانه کاری ، پروانه اقامت )

فروش خط تلفن ثابت

فروش خط تلفن ثابت به چه صورت میباشد ؟
نحوه ی انجام این عمل نیز در ادامه بطور کامل شرح داده شده است :

مراحل انجام شده فروش خط ثابت:

اگر به دنبال فروش خط تلفن ثابت خود هستید باید با توجه به مواردی که در ادامه گفته شده عمل کنید این عوامل برای فروش سریعتر میباشد

قیمت مناسب ؛ تعیین قیمت برا خطوط یک مسئله مهم است با قیمت پیشنهادی مناسب که ثبت میکنید میتوانید به فروش خط ثابت خود کمک کنید با مطرح کردن این موضوع منظور مان ارزان بودن آن نیست زیرا در صورتی که بسیار ارزان نیز قرار دهید باعث شک و تردید در بین کاربران می شود

 

انتخاب شماره های رند : این مورد نیز یک عامل دیگر در فروش خطوط میباشد زیرا افراد در زمان خرید خطوط تلفن به دنبال شماره های رند می باشند زیرا برای استفاده اسن خطوط در شرکت ها بهتر است شماره ها رند باشد .

نحوه ی چگونگی نشان دادن سیم کارت در سایت :
یک عامل مهم در خرید خط تلفن چگونگی نشان دادن درست سیم کارت و شماره در سایت می یاشد این عمل روند فروش را سریعتر و بهتر می کند .

ویژه کردن شماره تلفن ثابت :  این مورد در افزایش ضریب بازدید بسیار موثر است زیرا یک مبنای نمایش خطوط در صفحه نتایج جستجو ، ویژه بودن شماره تلفن ثابت است. این مورد ۳ دسته ی VIP ، سه ستاره ، تک ستاره هستند .

بروز رسانی به موقع : باید توجه داشت که بروز رسانی به موقع صورت بگیرد تا خریداران از شماره آگهی شده برای فروش اطلاع داشته باشند. این عمل باعث میشود در زمان مشاهده سایت شماره موجود بوده و در همان لحظه ، امکان خرید آن وجود دارد .

 

اگر به دنبال پیشرفته تر کردن محیط کار و داشتن امکانات در شآن کسب و کارتان می باشید می توانید به سایت آس تل مراجعه نموده و بعد از مشاوره ی کامل محصول مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید . شرکت آس تل در تلاش است تا همیشه بهترین نوع محصولات را بر اساس نیاز مشتریان به آن ها ارائه دهد .

جهت خرید خط تلفن اینترنتی نیز میتوانید به سایت آس تل مراجعه کنید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.