امکانات نرم افزار ایزابل

زمان مطالعه :3 دقیقه
ایزابل

ایزابل

این مقاله در خصوص معرفی امکانات نرم افزار ایزابل است .

مزیت های ایزابل :

امنیت بالا
بی هزینه بودن بخش های آن
قابلیت بالا برای افراد

در خط های بالا به امکانات ایزابل اشاره کردیم حال جزیی تر به این موضوع میپردازیم:

 

1 . ایزابل ویژگی انتقال تماس را داراست که این امر در حین تماس با فرد شماره گیری کد انتقال میابد .

 

2 . نگهداشتن تماس پشت خط : دیگر امکانات ایزابل با توجه به سرویس ویپ که دارید میتوان تعداد تماس های پشت خط را ( زیاد یا کم ) نگهدارید .

 

3 . قابلیت تعریف کردن بخش های داخلی : در این مورد میتوان با این امکان میتوان از بخش های داخلی در ویپ بهره مند شد .

 

4 . انتقال مکالمات بر روی بخش های گروهی از داخلی : در این انتقال شما امکان پاسخگویی را ندارید و به شماره های دیگر که در منو وجود دارد کاربر وصل میشود .

 

5 . تماس های گرفته شده را در بین شماره های داخلی شما پخش میکند . در این امکان میتوان به طور همزمان با تمامی این شماره ها که در منوی شما وجود دارد تماس حاصل کنید . و یا این تماس به ترتیب نسبت به منوی مورد نظر انجام گیرد .

 

6 . پخش موزیک : در این قابلیت هنگامی که کارمند در منوی بخش داخلی شما به بخش دیگری میخواهد وصل شود در این حین موسیقی نیز برای کاربر پلی شود .

 

7 . انتقال مکالمه به صندوق صوتی : زمانی که داخلی اشغال یا پاسخگو نباشد تماس کاربر به صندوق صوتی انتقال پیدا کند . که این مورد انتقال میتواند به صورت پیام ضبط شده باشد ، و همین پیام ضبط شده شما پس از ارسال قابل مشاهده ، قابل شنود و حتی قابل حذف است .

 

8 . امکان ضبط کردن تماس : در این قابلیت میتوانید تماس های گرفته شده باداخلی شما ضبط شوند یا خیر . این امر میتوان ضبط شدن تماس دو داخلی با یکدیگر باشد ، یا تماس یک داخلی با یک شماره از بیرون باشد ، یا تماس یک داخلی با داخلی ما، یا یک تماس از بیرون با داخلی ما

 

9 . فعال کردن منشی دستگاه

 

10 . امکان پخش اعلان ها : صدای مورد نظرشان را کاربران میتوانند در بخش متفاوت پخش کنند .

 

11. امکان داشتن اتاق کنفرانس : در این مورد کاربر میتواند یک اتاق کنفرانس داشته باشد .

 

12 . امکان پارک تماس : با این امکان میتوان تماس های مورد نظر به سیستم در یک مکان خاص پارک شوند تا تماس آن پاسخ داده شود .

 

13 . ایجاد صف : ایزابل توانایی فعال سازی صف های مختلف را دارد ‌. کاربران با فعال سازی میتوانند از این قابلیت بهره مند شوند .

 

14 . توانایی امکان شناخت مسیر تماس های گرفته شده ( ورودی ) با سیستم تلفن : از امکانات سیستم ایزابل انتقال تماس های گرفته شده را به مکان های مختلف ارسال کنید .

 

15 . توانایی امکان شناخت مسیر تماس های گرفته شده ( خروجی ) با سیستم تلفن : وقتی کاربری تماسی بگیرد برای هدایت آن تماس به مقصد مورد نظر کاربر احتیاج به مسیریابی صحیح است که ایزابل این امکان را فراهم کرده است .

 

16 . امکان فعال سازی قابلیت فکس در ایزابل : در این امکان ارسال و دریافت فکس بدون احتیاج به دستگاه صورت میگیرد .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.