شماره ی 02191003230 متعلق به کجاست

زمان مطالعه :3 دقیقه

این بخش از مقاله در خصوص عنوان شماره ی 02191003230 متعلق به کجاست؟ میباشد آس تل به طور کامل به این عنوان  پرداخته است با ما همراه باشید .

اکثر ما میدانیم که 021 کد استان تهران است پس زمانی که تماسی با شماره ای با این کد دارید میدانید که تماس از استان تهران میباشد .

 پیش شماره های 9100 ، 9132 :

هنگامی که تماس با این پیش شماره ها داشته باشیم چگونه آگاه شویم که این تماس از طریق چه کسی میباشد ؟
این شماره ها به مانند خطوط موجود مخابرات هستند یعنی نمیتوانیم مالک خط را بر اساس شماره رد یابی نماییم . شرکت شاتل در ارائه این گونه پیش شماره ها در زمان بهره برداری از خطوط ثابت مجوز گرفته است .

پس بعد از شناسایی کد که برای کدام استان میباشد به سراغ شناسایی پیش شماره میرویم که اگر پیش شماره های 9132 یا 9100 بود باید بدانید خطوط ارائه دهنده شرکت شاتل است .
سپس چهار رقم اخر را بررسی و متوجه میشویم که از چه مجموعه ای با ما تماس برقرار شده است .

اما نکته مهم این قسمت این است که این پیش شماره ها برای چه مکان هایی قابل استفاده است ؟

خطوطی این چنینی برای مجموعه هایی تجاری و شرکت ها و سازمان های مختلف میباشد زیرا این خطوط در برقراری تماس های همزمان به تعداد بالا به خوبی عمل میکند و امکانات بسیاری برای شرکت ها دارد که این عامل باعث شده است شرکت ها برای آسانتر شدن کارها و خدمات بهتر از این خطوط استفاده نمایند .

علاوه بر امکاناتی که در متن بالا ذکر شد باید بدانید که این خطوط باعث میشوند هزینه ها پایین تر باشد یعنی یک خطوط مقرون به صرفه هستند که یک عامل مهم برای سازمان ها بشمار می رود .

شاتل:

تلفن ثابت شاتل یک تلفن اینترنتی پر کاربرد میباشد و برای استفاده از این تلفن ها احتیاج به اینترنت دارید برای اینکه بتوانید با هر اینترنتی و بر روی هر سیستم عاملی استفاده کنید نیاز به مرکز تماس ویپ دارید. شما می توانید با ریجستر کردن خط بر روی سرویس تلفن ابری ویپ از امکانات سازمانی فراوانی برخوردار شوید.

جالب است بدانید که خطوط ذکر شده در این متن (9100 ، 9132 ) را میتوان در منازل نیز استفاده نمود

نکات مهم:

 

نکته : بهتر است تمام بررسی ها به دقت بعد از تماس یک شماره ی ناشناس صورت گیرد تا مطمئن شوید که پاسخ شماره های کلاه بردارانه را نداده اید.

نکته: احتیاط کنید تا در پاسخ به شماره های مشکوک به مشکل نخورید . بهتر است تماس های ناشناس بی پاسخ بمانند و تماسی از طرف ما با شماره های عجیب و مشکوک گرفته نشود.

اگر به دنبال پیشرفته تر کردن محیط کار و داشتن امکانات در شآن کسب و کارتان می باشید می توانید به سایت آس تل مراجعه نموده و بعد از مشاوره ی کامل محصول مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید . شرکت آس تل در تلاش است تا همیشه بهترین نوع محصولات را بر اساس نیاز مشتریان به آن ها ارائه دهد .

جهت خرید خط تلفن اینترنتی نیز میتوانید به سایت آس تل مراجعه کنید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.