کد فعال سازی پشت خطی تلفن ثابت

زمان مطالعه :4 دقیقه
کد فعال سازی پشت خطی تلفن ثابت

کد فعال سازی پشت خطی تلفن ثابت موضوع عنوان این بخش از مقاله ی آس تل میباشد.

نحوه فعال کردن پشت خط تلفن ثابت جز پرسش های متداول کابران میباشد که در ادامه توضیحات مفصلی ارائه کرده ایم.

تعریف معرفی انواع تلفن ثابت :

تلفن ثابت یا خط ثابت : به دستگاهی که از طریق خط تلفن و با استفاده از سیم مسی ارتباطات مخابراتی را برقرار می‌سازد، اطلاق می‌گردد.

در گذشته افراد از واژه تلفن برای نام بردن استفاده می کردنند اما حال با وجود تلفن های همراه به نام تلفن ثابت شناخته می شوند. این دستگاه ها اکثرا در شرکت ها ، سازمان ها ،منازل ، ادارات و…امروزه قابل استفاده می باشند .

کد فعال‌ سازی پشت خطی تلفن ثابت

فعال سازی پشت خطی باید در تمام خطوط چه تلفن های همراه و چه تلفن های ثابت انجام شود.
اکثر افراد از این موضوع که تلفن‌های ثابت نیز می‌توانند به این سرویس دسترسی داشته باشند اطلاع ندارند. بعلاوه باید بدانید که عملکرد این سرویس در تلفن های ثابت به مانند تلفن های همراه می باشد.

زمانی که در حال مکالمه هستید، ممکن است با داشتن پشت خطی صدای چند بوق کوتاه را بشنوید که در این لحظه باید بدانید شما پشت خطی دارید.

پشت خطی تلفن ثابت

حال برای فعال‌ سازی پشت خطی تلفن ها باید چه کار کرد ؟ در این زمان باید با شماره گیری کد دستوری #43* فعال سازی را انجام داد .
زمانی که این شماره‌گیری را انجام دادید، سرویس درخواستی برای شما فعال می‌شود.

حال به این نکته می پردازیم که ممکن است برای افرادی سوال پیش آید که برای قطع سرویس باید چه کدی وارد نمایند؟ جواب سوال در این قسمت نیز همانند قسمت قبل است یعنی همان کد را باید مجدد شماره‌گیری کنید تا درخواست سرویس لغو شود .

اما خدماتی نظیر دایورت کردن شماره تلفن ثابت بر روی تلفن های همراه را باید از طرف مخابرات دریافت نمود، زیرا این قابلیت ها یک قابلیت‌ کاربردی می باشند که مخابرات به کاربران خود ارائه می‌دهد.

به علاوه باید بدانید که شما از قابلیت هایی نظیر قرار دادن موسیقی بجای بوق در هنگام تماس دارید. این ویژگی برای کاربرانی که به تماس گیرنده‌هایشان اهمیت می‌دهند در نظر گرفته شده است.

پاسخ به این سوال که هزینه ای نیز این فعال سازی دارد یا خیر باید بگوییم که این سرویس در زمان فعال سازی هزینه ی اضافی ندارد.

اپراتور های تلفن همراه :

در کنار پشت خطی تلفن ثابت ، اپراتور هایی مانند همراه اول ، رایت و ایرانسل نیز هستند که کاربران این اپراتورها برای فعال سازی سرویس پشت خطی و کد های مربوط به آن می خواهند بیشتر بدانند .

کد فعال سازی پشت خطی ایرانسلی ها و رایتلی ها ۴۳ است. میتوانید با شماره گیری کد دستوری #43* پشت خطی تان را فعال کنید.

اما همراه اولی ها می توانند با شماره گیری کد دستوری 242*10*  و تنظیمات مربوطه که دریافت میکنید بعلاوه تنظیمات تلفن همراهتان این سرویس فعال می شود .

کاربران گرامی، اگر به دنبال پیشرفته تر کردن محیط کارهایتان و همچنین داشتن امکانات در شان کسب و کارتان می باشید می توانید به سایت آس تل مراجعه نموده و بعد از مشاوره ی کامل محصول مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری کنید . شرکت آس تل در تلاش است تا همیشه بهترین نوع محصولات را بر اساس نیاز مشتریان به آن ها ارائه دهد .

جهت خرید خط تلفن اینترنتی نیز میتوانید به سایت آس تل مراجعه کنید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.