هدف از اختراع تلفن هفتم

زمان مطالعه :3 دقیقه

هدف از اختراع تلفن هفتم عنوان این بخش از مقاله است و سعی در این بوده به طور کامل و واضح این عنوان برای شما کاربران آس تل شرح داده شود .

هدف از اختراع تلفن هفتم :

تلفن تحت شبکه ی ویپ مخفف معنی انتقال همزمان تماس های تلفنی بر روی اینترنت می باشد . ویپ همانطور که می دانید با امکانات فراوانی برای تمامی کسب و کارها می باشد و یک تلفن پیشرفته است . با داشتن تلفن ویپ می توانیم از یک محیط کسب و کار مدرن با امکانات فراوان بهره مند شوید .

همانطور که می دانید ارتباط گرفتن برای انسان یک موضوع حیاتی می باشد و ارتباط از راه تلفن نیز یک راه مهم است که امروزه بشر بیشتر نیازهای خود چه در کسب و کار چه در موارد دیگر از این روش حل می کند .

بشر هرروزه در حال پیشرفت در زمینه های مختلف است که تلفن ویپ نیز یکی از اختراعات مهم می باشد . پس در آینده نیز مطمئنا موارد به درد بخور و مفید دیگری نیز توسط دست بشریت اختراع می شود . اما در زمینه ی اختراع تلفن باید بگوییم سیستم ها ، کامپیوتر ها ، اینترنت و … نقش های موثری داشتند . مردم می توانند از طریق اینترنت پرسرعت ارتباطات صوتی و تصویری با یک دیگر بگیرند .

از ویپ می توان در استفاده از منازل و یا کسب و کارها و موارد دیگر بهره مند شد . ساده ترین روش برقراری ارتباط با ویپ ATA یا همان  Analog Telephone Adaptor می باشد . با این ابزار می توانید از تلفن های آنالوگی که در اختیار دارید به ATA برسید . با این روش که ATA را به کامپیوتر خود متصل نموده تا از طریق ویپ ارتباط برقرار نمایید .

شاید برای شما پیش بیاد که ATA چکاری انجام می دهد . باید بدانید که ATA سیگنال های آنالوگ را گرفته و تبدیل به سیگنال دیجیتال می کند .

روش دوم IP PHONES می باشد از این طریق می توان تمام نرم افزار و سخت افزارها را برای ارتباط گرفتن از طریق ویپ به built-in با اینکار شما مستقیم به روتر خود متصل شده و یک راه مقرون به صرفه را برای خود ایجاد نموده اید .

اما ساده ترین روش ، روش کامپیوتر به کامپیوتر است با این روش می توانیم از تکنولوژی ویپ به صورت مقرون به صرفه استفاده نماییم . و فقط مبلغ ماهانه isp را می دهید . و فقط نیز به میکروفن و بلندگو برای ارتباط نیاز دارید .

 

امروزه اکثر کسب و کارها با تکنولوژی ویپ تماس ها با تعداد بالا را از راه دور از طریق آی پی گیتوی مسیر دهی می کند .

نتیجه گیری :

در برقراری ارتباط با راه دور می توان از ویپ بهره مند شد پس این سرویس برای مشاغل دورکاری نیز بسیار حائز اهمیت است . همچنین برای انتقال مکالمات از روش شبکه ی اینترنت به جای شبکه ی سنتی درست شده است .
ویپ را می توان یک روش برای تبدیل کردن سیگنال های آنالوگ به دیجیتال و انتقال آن ها از طریق اینترنت دانست . این روش یک روش مناسب در ارتباط برقرار کردن همزمان صوت و تصویر می باشد ‌. شاید به ذهنتان برسد که قبل از این‌ تکنولوژی روش های دیگر نیز وجود داشته برای این عوامل اما باید بدانید این روش ها که در گذشته وجود داشت با صرف هزینه های عزیم صورت می گرفت . شما می توانید با داشتن ویپ در هر قسمت که پهنای باند زیاد را دارا هستید ارتباط بگیرید . حتی در مسافت های طولانی مدت و یا مصارف خانگی پس باید بدانید اختراع ویپ یک اختراع مهم و مناسب در رفع نیاز های بشر بوده است .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.